Zrzut z feministycznej wątroby

6 Kwi

Będzie na szybko. Z emocjami i histerią, bo tylko tak potrafią feministki. One zawsze histeryzują, czepiają się i mają coś komuś za złe. Przeglądam sobie nagłówki gazet, oglądam lidy i nie wierzę. „Feministki grożą gwałtami na Euro 2012. Policja uspokaja.”

Już jestem uspokojona.

Ktoś, kto nie wie, nie wyobraża sobie czym jest gwałt, nie ma mózgu. Często gwałtu nie potrafią wyobrazić sobie mężczyźni. Niestety, nikt ich na tę kwestię specjalnie nie uwrażliwia. Wydaje im się, że są nietykalni i że nikt nie może być na tyle zły i brutalny, aby tę nietykalność złamać. Trudno im sobie wyobrazić gwałt oralny lub analny. Takie rzeczy, to wiecie, tylko u gejów przechodzą. Jakież może być kiedyś ich zdziwienie, kiedy jednak gwałt im zagrozi.

Mnie tam na przykład gwałt zagraża. Myślę sobie, że jest trochę takich kobiet, którym zagraża. Nie chodzi tu bynajmniej o atrakcyjność, wypinanie pośladków, świecenie cycem czy tańce przy rurze. Po prostu tak się jakoś dzieje, że wyrosłam w kulturze, w której mężczyzn należy się bać, to się boję. Kobiety oczywiście też krzywdzą, ale akurat nie wiem, czy gwałcą.

Mam takie obserwacje, że dziewczynki się generalnie wychowuje trochę na przymusie. Że pewne rzeczy muszą. Chłopcy muszą mniej. Sprzątać i uczyć się nie muszą na równi z dziewczynkami. Potem zjawia się temat łóżkowy i tutaj chłopcy też nic nie muszą. Mogą chcieć. Ale raczej nie znam przypadków szantażu łóżkowych z cyklu „Jak mi się nie oddasz to odejdę” od strony męskiej. Może jest do eksploracji ukryty, męski świat?

Dla ilustracji przykładzik. Erasmus bongo bongo, zabawa, tańce, są koledzy z krajów Ameryki Południowej, co to maczyzmem stoją (nie moja to opinia, ale respondentek z krajów tychże). Tańce, hulanki, swawole, flirty. I nagle okazje się, że tematu nie będzie. Oburzenie, wściekłość, wyzwiska i wielki wkurw, bo on już napalony, gorący, a tutaj ona śmie odmawiać. Ona śmie nie kontynuować, on już napalony. Na manowce go sprowadziła, niedobra, zła kobieta to była. Callientapollas.Podgrzewa penis i odchodzi, a co on ma z tym zrobić?

(na natemat.pl znajduje się obrzydliwy komentarz, w którym jakiś nieudany parodysta próbuje napisać 10 zasad dla kobiet, jak nie dać się zgwałcić. Przechodzimy do sedna:

1. Nie obciągaj na pierwsze randce -> obciągasz, masz ochotę na seks, jesteś dziwką, na pierwszej randce?!?! To jest obrzydliwe w ogóle… nie wiem, jak tak można spłycać seks, nie wiem, jak można otaczać go taką pogardą, bo przecież to one NAM facetom obciągają, wprost rzucają się nam do kolan na pierwszej randce, to istny gwałt!)

W każdym razie nie mogę pojąć, że ktoś może nie rozumieć wagi tego problemu. Że może być bucem, który czuje się osobiście urażony faktem, że istnieje 10 rad dla facetów, o tym, że nie znaczy nie. Bo przecież znaczy tak. Ona się tylko droczy, kokietuje. Nie mówię, że tej męskiej opresji nie wzmacniają kobiety, bo to one etykietują inne kobiety – dziwka, szmata, kurwa.Ale coś ich jednak nie widzę z dildo w ręku biegającymi po parkach, aby zgwałcić te, których nie lubią.

Trauma gwałtu to nie jest jakiś wymysł psychopatki feministki.

Reklamy

Jedna odpowiedź to “Zrzut z feministycznej wątroby”

  1. Laur 6 kwietnia 2012 @ 11:00 #

    tu Laur. o tym mniej wiecej jest (ma byc) moj doktorat, ze faceci uwazaja, ze ich przemoc seksualna nie dotyczy i ze w zwiazku z tym uwazaja, ze nie ma ona duzego wplywu na ich tzw dobrostan; ale jak ich dotknie (gwalt, molestowanie) to maja takie same objawy psychologiczne jak kobiety, ktore przezyly cos takiego…
    jako ciekawostke, moge Ci powiedziec, ze zdarzaja sie gwalty kobiet na mezczyznach (rozpowszechnienie jest prawie zadne, ale sa udokumentowane przypadki), sa nawet klasyfikacje – czy zgwalcila przy uzyciu broni, czy przemocy psychologicznej, czy wykorzystala zaleznosc… i ci faceci, ktorzy przezyli gwalt dokonany przez kobiete, traume maja niezwykle silna.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: