Poniżej pasa

9 Kwi

Za dużo roboty, za dużo roboty, dlatego podsyłam Wam Szprotest, ona wam powie, co ja myślę o tym wszystkim.

 

Reklamy

Komentarzy 9 to “Poniżej pasa”

 1. Kosy 10 kwietnia 2014 @ 07:17 #

  Uśmiałaś się?

  • lady_pasztet 10 kwietnia 2014 @ 10:56 #

   Ale tu nie ma nic śmiesznego ;)

   • Kosy 10 kwietnia 2014 @ 16:28 #

    Ejże! Naprawdę nie ma?

 2. rezyser 10 kwietnia 2014 @ 11:10 #

  Tak, czytałem, nawet w dyskusję się włączyłem, mnie osobiście poraziło nastawienie niektórych komentujących typu „ja z moją kobietą to robię i nie uważam, żeby ją to poniżało”, a co ona uważa się pytam? Nie uważam, żeby moje czarnuchy były poniżane powiedział Obszarnik z Południa Karoliny i smagnął przechodzącego niewolnika batem, aż przysiadł..

  • Kosy 11 kwietnia 2014 @ 06:21 #

   Nigdy nie przyszło mi nawet do głowy, aby „TO” zrobić. Nigdy także nie spotkałem się taką sugestią ze strony kobiety. Smutno mi, Boże, ale brak mi doświadczenia, aby zabierać głos w kwestii, czy to poniża, czy nie. I chyba nie będę już miał okazji, aby tego spróbować. Podwójnie mi smutno. Zresztą mój seks to amatorszczyzna czystej wody. Kompletny brak profesjonalizmu.
   Natomiast znam się trochę na problemach marketingu. Jak myślisz, do kogo adresowana jest ta reklama BingoSpa? Do mężczyzn, czy do kobiet? Czy dla kobiet kremy, maseczki, serum, kolagen…wybierają mężczyźni? Czy przypadkiem ci od marketinku w BingoSpa nie trafili w 10-kę? A skąd pewność, że tę reklamę zrobili mężczyźni?

   • rezyser 11 kwietnia 2014 @ 06:26 #

    Nie wiem kto zrobił tę reklamę. Pojęcia nie ma. Natomiast uważam, że adresując reklamę do kobiet i robiąc ją w taki sposób, że część poczuła się urażona (a po komentach widać, że poczuła), nie jest chyba najlepszym pomysłem. No chyba, że chodziło o zamieszanie by to przełożyło się na rozgłos.

   • lady_pasztet 11 kwietnia 2014 @ 06:44 #

    Zapewne chodziło im o rozgłos, bo wiemy, wiemy, że sex sells i to nie jest nic nowego. Zawsze ubolewam, że branża jest leniwa i nie chce bardziej pokombinować. Co każdy robi w sypialni – jego rzecz, ale reklama do kobiet, która je obrazża wg nich samych, bo bazuje na mainstrimowym porno, które je ukazuje przedmiotowo i poniża powinna trafić do rady etyki reklamy.

   • Kosy 11 kwietnia 2014 @ 08:24 #

    Skoro powinna, to niech trafi.
    A pamiętacie reklamę „ZIMNY LECH”?

Trackbacks/Pingbacks

 1. Ten to dowalił | Kuba Kosy - 10 kwietnia 2014

  […] tu jedna pani z drugą panią oburzają się straszliwie na jakąś całkiem niewinną reklamę SPA, która podobno wywołuje […]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: